IPB
www.Frocus.net :: www.Frosat.net :: Upload


Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

> Nagravision 3, a aparut deja
Гость_dumitru_v_*
сообщение 20.7.2010, 17:54
Сообщение #1





Гости





Частич. цитирование



cineva are ceile?? yes.gif
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
 
Начать новую тему
Ответов (1 - 7)
Гость_dumitru_v_*
сообщение 20.7.2010, 20:10
Сообщение #2





Гости





Частич. цитирование



cum sa trec pe nagra 3???
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Гость_rromcic_*
сообщение 20.7.2010, 23:07
Сообщение #3





Гости





Частич. цитирование



Цитата(dumitru_v @ 20.7.2010, 20:10) *
cum sa trec pe nagra 3???


adaugi 1 la cele de la nagra 2
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Гость_dumitru_v_*
сообщение 21.7.2010, 15:28
Сообщение #4





Гости





Частич. цитирование



Цитата(rromcic @ 20.7.2010, 22:07) *
adaugi 1 la cele de la nagra 2

002111 la acest numar?
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Гость_mastersat_*
сообщение 21.7.2010, 16:18
Сообщение #5





Гости





Частич. цитирование



Цитата(dumitru_v @ 21.7.2010, 15:28) *
002111 la acest numar?

mai pune mai bine inca 2 si va fi nagra4 lol.gif
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Гость_tom_*
сообщение 21.7.2010, 19:07
Сообщение #6





Гости





Частич. цитирование



QUOTE (dumitru_v @ 20.7.2010, 19:10) *
cum sa trec pe nagra 3???


Dumitru intelege ca nu mai poti face nimic cu n3,gata sa terminat cu keyle pentru digi tv.
daca tot vrei sa vezi digi tv ai doua variante:
1 ) Iti faci abonament la digi.
2) Folosesti sharingul.


ps.mai bine ajutati-l ,dacat sa radeti de nestiinta lui ? dash.gif
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Гость_dumitru_v_*
сообщение 22.7.2010, 12:46
Сообщение #7





Гости





Частич. цитирование



Цитата(tom @ 21.7.2010, 18:07) *
Dumitru intelege ca nu mai poti face nimic cu n3,gata sa terminat cu keyle pentru digi tv.
daca tot vrei sa vezi digi tv ai doua variante:
1 ) Iti faci abonament la digi.
2) Folosesti sharingul.


ps.mai bine ajutati-l ,dacat sa radeti de nestiinta lui ? dash.gif

cum sa folosesc sharingul?
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Гость_Ursanu_*
сообщение 19.8.2010, 11:42
Сообщение #8





Гости





Частич. цитирование



Salut- fratilor !!! Intradevar o sa fie o amintire placuta platforma Digi...ptr. ca au trecut in N 3 .... dar cine stie vor veni si vremuri bune . Dumitru_v ! Daca vrei un sharing pe masura iti trebuie sa ai un aparat bun , linie ptr. sharing si desigur un net cu viteza mare. In rest gasesti totul ce-ti trebuieste prin Internet , deoarece sunt o gramada de site-ri cu servre care dau sharing la ce platforme doresti. Cum se zice : " Cine cauta ...gaseste " . Bafta si succces !!! drinks.gif drinks.gif drinks.gif


Спасибо сказали:
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



Текстовая версия Сейчас: 28.6.2026, 8:11